Konsultacje szkoleniowe Reprezentacji Polski

Jak co roku Trenerzy Kadr Narodowych Polskiego Związku Koszykówki analizując sezon zasadniczy, powołują zawodniczki na konsultacje szkoleniowe.
Miło nam poinformować, że powołanych zawodniczek z Gdyńskiego klubu jest coraz więcej.

Reprezentacja Polski U-18

8 powołanych zawodniczek GTK Arka Gdynia oraz w roli
Asystenta trenera Karolina Wieczorek trenerka 1 Ligi Kobiet
Arka II Gdynia.

 

 

Lista zawodniczek:

1. Banucha Konstancja 2002 UKS Siódemka Sopot
2. Bazan Julia 2001 Wychowanka MLKS Rzeszów- Zawodniczka GTK Arka Gdynia
3. Borkowska Kamila 2002 GTK Arka Gdynia
4. Duda Marta 2001 MMKS Katarzynki Toruń
5. Dudek Weronika 2002 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Hipp Weronika 2001 Eagle’s Landing Christian Academy McDonough
7. Jabłońska Emilia 2002 Sportowa Politechnika Gdańsk
8. Kaźmierczak Pola 2001 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
9. Klugmann Zuzanna 2001 GTK Arka Gdynia
10. Kobylińska Joanna 2002 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
11. Kośla Emilia 2001 UKS La Basket Warszawa
12. Kowalska Martyna 2001 MKS Tęcza Leszno
13. Krupa Zuzanna 2001 Sportowa Politechnika Gdańsk
14. Kurach Natalia 2002 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
15. Kuczyńska Wiktoria 2001 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
16. Kulińska Zuzanna 2001 New York Military Accademy Cornwall-On-Hudson- Wychowanka GTK Arka Gdynia
17. Myszkowska Julia 2002 UKS Trójka Żyrardów
18. Piechowiak Weronika 2002 OŚ AZS Poznań
19. Piestrzyńska Julia 2001 GTK Gdynia
20. Pszczolarska Aleksandra 2001 UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg
21. Rogozińska Alicja 2002 OŚ AZS Poznań
22. Rudenko Zuzanna 2002 SKK Polonia Warszawa Sp. z o.o. Warszawa
23. Szymkiewicz Magdalena 2002 GTK Gdynia
24. Szulc Magdalena 2001 GTK Gdynia
25. Śmiałek Ewelina 2002 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
26. Ustowska Aleksandra 2001 GTK Gdynia

Sztab szkoleniowy:

1. Maciej Gordon trener główny AZS UW Warszawa
2. Karolina Wieczorek trener asystent GTK Gdynia
3. Michał Snochowski (k) trener asystent SMS PZKosz Łomianki
4. Paweł Oracz trener motoryki AZS Politechnika Korona Kraków
5. Jakub Saturski fizjoterapeuta SMS PZKosz Łomianki

Plan Szkolenia:

1 U18K Konsultacja szkoleniowa 2019-05-07 2019-05-09 3 Łomianki
2 U18K Zgrupowanie szkoleniowe 2019-05-28 2019-06-06 10 COS Zakopane
3 U18K Gry kontrolne z Danią 2019-06-07 2019-06-09 3 COS Zakopane
4 U18K Konsultacja szkoleniowa 2019-06-11 2019-06-11 1 Pruszków
5 U18K Turniej m/n 2019-06-12 2019-06-16 5 Fougères (Francja)
6 U18K Zgrupowanie szkoleniowe 2019-06-17 2019-06-23 7 COS Szczyrk
7 U18K Konsultacja szkoleniowa 2019-06-26 2019-06-27 2 COS Władysławowo
8 U18K Gry kontrolne z Belgią 2019-06-28 2019-06-30 3 COS Władysławowo
9 U18K Konsultacja szkoleniowa 2019-07-03 2019-07-03 1 Pruszków
10 U18K Finał ME U18K, Dywizja A 2019-07-04 2019-07-15 12 Sarajewo (Bośnia i Hercegowina)

 

Reprezentacja Polski U-20

3 powołane zawodniczki GTK Arka Gdynia

Lista zawodniczek:

1 Banaszak Liliana 2000 Enea AZS Poznań
2 Duchnowska Paula 1999 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3 Duchnowska Wiktoria 2000 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4 Falkowska Alicja 1999 Panola College Junior Panola
5 Grabska Alicja 1999 Wisła CanPack Kraków
6 Grzenkowicz Łucja 2000 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
7 Keller Wiktoria 2000 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
8 Klimek Natalia 2000 UKS Trójka Żyrardów
9 Kowalewska Magdalena 2000 MUKS Poznań
10 Kućko Julia 1999 Casper College Junior Wyoming
11 Lemańska Olga Agata 2000 MKS MOS Wrocław
12 Leszczyńska Martyna 2000 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
13 Makurat Anna 2000 Basketball Investments S.A Gdynia
14 Malinowska Monika 1999 AZS Politechnika Korona Kraków
15 Markowska Anna 1999 Independence Community College Junior Independence
16 Matkowska Karolina 1999 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
17 Niełacna Julia 1999 San Francisco Dons San Francisco
18 Popiół Natalia 2000 AZS Politechnika Korona Kraków
19 Puter Bożena 2000 TS Wisła Kraków
20 Rudzka Justyna 2000 GTK Arka Gdynia
21 Ryng Natalia 1999 Wichita State University Wichita- Wychowanka GTK Arka Gdynia
22 Stefańczyk Karolina 1999 Enea AZS Poznań
23 Szkop Magdalena 1999 Mon-Pol Płock
24 Szydłowska Karolina 1999 Seward County Community College Seward County
25 Świeżak Katarzyna 1999 AZS UW Warszawa
26 Trzeciak Olga 2000 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
27 Wińkowska Anna 2000 UKS Trójka Żyrardów
28 Wojtala Aleksandra 2000 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
29 Wróblewska Kaja 2000 Enea AZS Poznań
30 Zieniewska Barbara 1999 New Mexico Junior College New Mexico
31 Zięborska Aleksandra 2000 Enea AZS Poznań

Sztab szkoleniowy:

1. Krzysztof Szewczyk trener główny Wisła CanPack Kraków
2. Marek Lebiedzińskitrener asystent AZS Poznań
3. Krzysztof Szwej trener asystent 1KS Ślęza Wrocław
4. Marcin Kaczocha trener motoryki Artego Bydgoszcz
5. Adam Piesik fizjoterapeuta Artego Bydgoszcz

Plan Szkolenia

1 U20K Konsultacja szkoleniowa 2019-06-02 2019-06-04 3 Łomianki
2 U20K Zgrupowanie szkoleniowe 2019-06-27 2019-07-05 9 COS Szczyrk
3 U20K Gry kontrolne z Niemcami 2019-07-06 2019-07-09 4 Kienbaum (Niemcy)
4 U20K Zgrupowanie szkoleniowe 2019-07-12 2019-07-20 9 COS Władysławowo
5 U20K Gry kontrolne z Litwą 2019-07-21 2019-07-23 3 COS Władysławowo
6 U20K Konsultacja szkoleniowa 2019-07-27 2019-07-28 2 Pruszków
7 U20K Gry kontrolne z Hiszpanią 2019-07-29 2019-07-30 2 Pruszków
8 U20K Konsultacja szkoleniowa 2019-07-31 2019-07-31 1 Pruszków
9 U20K Finał ME U20K, Dywizja A 2019-08-01 2019-08-12 12 Klatovy (Czechy)

Powodzenia #TeamGTK