GTK Arka Gdynia – Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk

/ /

Szczegóły

Data Czas League Sezon
27 listopada 2019 17:00 U-22 2019/2020

GTK GDYNIA

# Zawodnik Położenie PTS AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% DEF PF
6Aleksandra Homzarozgrywająca000000000000000
1Julia Piestrzyńskarzucająca/ niska skrzydłowa1300000030000001
11Alicja Płotkarozgrywająca500000010000000
31Agata Szmyrkaniska skrzydłowa/ silna skrzydłowa1200000000000002
23Alicja Żytkowskarzucająca/ niska skrzydłowa600000020000001
24Aleksandra Telersilna skrzydłowa/ środkowa400000000000004
33Marta Marcinkowskasilna skrzydłowa900000010000005
16Justyna Rudzkarozgrywająca500000010000004
5Julia Niemojewskarozgrywająca000000000000001
28Anna Wińkowskaśrodkowa000000000000000
7Magdalena Szymkiewiczrozgrywająca2000000020000001
 Suma 740000001000000019

Szkoła Gortata Politechnika Gdańska

Położenie PTS AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% DEF PF
 000000000000000
PTS
74
0
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGM
0
0
FGA
0
0
FG%
0
0
3PM
10
0
3PA
0
0
3P%
0
0
FTM
0
0
FTA
0
0
FT%
0
0
DEF
0
0
PF
19
0

KO FT