Get Adobe Flash player

2010 - Młodzicy U-14

Młodzicy U-14 Mistrzami Polski 2010!!!

MMPu14-2010

W dniach 11-13.06. 2010. w Warszawie w hali MKS Ochota,(Warszawa, ul. Geodetów 1)rozegrane zostały Finały Mistrzostw Polski Młodzików. Do ścisłego fianłu rozgrywek awansowali zawodnicy GTK Gdynia pokonali w finale WKK Wrocław 53:50 zdobywając złoty medal Mistrzostw Polski Mężczyzn U14. Śiatka z kosza warszawskiej hali zawisła na szyji trenera Mistrzów Polski - Tadeusza Noska.

W małym finale również triumfował zespół z Pomorza - UKS Bryza Kolbudy zwyciężyła MKS Pruszków  87:64. Za MVP turnieju uznano zawodnika zwycięzkiej ekipy Pawła Kreffta. Poniżej podsumowanie trunieju finałowego.